Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703390

Sziasztok!

Ma lezártam a 18500-18380közötti shortokat ebben a leöntésben, előre be voltam állva, így jó lett a short..

http://postimg.org/image/giu8hqo2f/

újra nyitottam 18705-18600között. Egyelőre rövid céllal, ha bejön hosszabbal, Ha nem jön be, akkor meg lezárom, ha holnap nap végén is 18700felett lesz.