Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #703390Sziasztok!
Ma lezártam a 18500-18380közötti shortokat ebben a leöntésben, előre be voltam állva, így jó lett a short..
http://postimg.org/image/giu8hqo2f/
újra nyitottam 18705-18600között. Egyelőre rövid céllal, ha bejön hosszabbal, Ha nem jön be, akkor meg lezárom, ha holnap nap végén is 18700felett lesz.