Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #703367Annak idején mindenki őrült zuhanást várt a magyar bóvlibakerülés esetére, ennek ellenére mire elérkezett a pillanat, addigra alig maradt érdemi hatása, lévén addigra már mindent elintéztek a nagy alapok, nem vártak az utolsó pillanatra. Tudom most elvileg más a helyzet, mert nem vásárolhatnak magyar eszközöket, ugyanakkor én mégis azt hiszem, mire megjön a felminősítés, már bevásárolnak sokan fű alatt, és nem lesz akkora durranás mint sokan várják. Lehet, hogy ez a mostani emelkedés már ennek a folyamatnak a része, mert más nem nagyon indokolja amúgy.