Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Ibiza Előzmény: #703331anno írtam a válság sztem tervezett volt ..
Értelme az volt ellenállás nélkül lehessen létszámot leépíteni a dolgozókat csúcsra járatni..a céges fúziókat megcsinálni..ez akárhogy is nézzük a cégek hatékonyságát növelte..vagyis a részvények emelkedését hozza..
ma már semmi nem történik véletlenül..hipergyors számítógépekkel modellezhetőek az események..ha win-win témát találnak meg is csinálják.