Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Ibiza Előzmény: #703331

anno írtam a válság sztem tervezett volt ..

Értelme az volt ellenállás nélkül lehessen létszámot leépíteni a dolgozókat csúcsra járatni..a céges fúziókat megcsinálni..ez akárhogy is nézzük a cégek hatékonyságát növelte..vagyis a részvények emelkedését hozza..

ma már semmi nem történik véletlenül..hipergyors számítógépekkel modellezhetőek az események..ha win-win témát találnak meg is csinálják.