Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #703032"Remek formában az ipar
2014. május 14. 09:00 English version
Márciusban 0,4%-kal haladta meg az ipari termelés volumene az előző havi szintet, a naptárhatással igazított éves növekedés 8,1%-os volt. A ma közzétett rendelési adatokból kiderül az is, hogy a közeljövőben folytatódhat a szektor növekedése. "
---------------------------------------------------------------------------
Bővíti magyarországi k+f központját a Nokia
"2014. május 14. 11:29
Bővíti magyarországi k+f központját a Nokia, amit ma délután egy sajtótájékoztató keretében jelent be a társaság. A hálózati eszközöket gyártó cég egy évvel ezelőtt stratégiai megállapodást kötött a kormánnyal, most a bővítéshez az állam vissza nem térítendő támogatást biztosít. "
Hajrá Magyarország! mehet tovább az ipari növekedés, foglalkoztatottság, GDP növekedés..