Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703032

"Remek formában az ipar

2014. május 14. 09:00 English version

Márciusban 0,4%-kal haladta meg az ipari termelés volumene az előző havi szintet, a naptárhatással igazított éves növekedés 8,1%-os volt. A ma közzétett rendelési adatokból kiderül az is, hogy a közeljövőben folytatódhat a szektor növekedése. "

---------------------------------------------------------------------------

Bővíti magyarországi k+f központját a Nokia

"2014. május 14. 11:29

Bővíti magyarországi k+f központját a Nokia, amit ma délután egy sajtótájékoztató keretében jelent be a társaság. A hálózati eszközöket gyártó cég egy évvel ezelőtt stratégiai megállapodást kötött a kormánnyal, most a bővítéshez az állam vissza nem térítendő támogatást biztosít. "

Hajrá Magyarország! mehet tovább az ipari növekedés, foglalkoztatottság, GDP növekedés..