Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #703024Reggel megint jött egy jó ipari adat.
nulla volt a kamat megint, Nyugat még ma is erölködik. BUX meg nem akart tovább menni le, ez arra ösztönzött, hogy zárok, nem manegelem.
A szívem felfele húz továbbra is.
Hullámot akartam lovagolni. Éppenséggel el is indult, de a folytatás várat magára.
Eközben lüktet a rally time.
Pár kontit nem nehéz nyitni zárni.
most már én is randomról nyomom 5-5pontos kötéssel.