Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703024

Reggel megint jött egy jó ipari adat.

nulla volt a kamat megint, Nyugat még ma is erölködik. BUX meg nem akart tovább menni le, ez arra ösztönzött, hogy zárok, nem manegelem.

A szívem felfele húz továbbra is.

Hullámot akartam lovagolni. Éppenséggel el is indult, de a folytatás várat magára.

Eközben lüktet a rally time.

Pár kontit nem nehéz nyitni zárni.

most már én is randomról nyomom 5-5pontos kötéssel.