Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #703012én azé' ráadtam...
ha megindulna fölfele azonnal zárni kell most már...mert meg van őrülve az egész világ...és még a végén az égig megveszik..
viszont hallottam olyan hogy nagyon rossz OTP eredményre számítanak....akkor mire föl emelkednénk ? Richet, vagy MOL egyedül megfordítja a BUX ot ?