Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #703012

én azé' ráadtam...

ha megindulna fölfele azonnal zárni kell most már...mert meg van őrülve az egész világ...és még a végén az égig megveszik..

viszont hallottam olyan hogy nagyon rossz OTP eredményre számítanak....akkor mire föl emelkednénk ? Richet, vagy MOL egyedül megfordítja a BUX ot ?