Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Láma Előzmény: #702649

Tegnap tettem 18200 alá kicsivel long zárást, short nyitást. Bosszant, hogy 18164 BUX-nál nem teljesült. Óráson az utolsó hárm gyertya szinte egyforma méretű zöld-piros-zöld. Az ilyen sorminta után általában még szokott feljebb menni. Napin is ígér még a kalapács egy kicsit. A minuszos kt viszont szép mutatvány így hét végéreí. :(