Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702630

dojival mentek az utolsó percek. Záró utolsó felkötésnek köszönhetően nem lett doji.

Jó hete volt Buxnak.

Longosoknak gratulálok!

Köszi a gondolatod.

Meglátjuk mi lesz.

Én kis papírt veszegettem a héten ATLeknél