Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702630dojival mentek az utolsó percek. Záró utolsó felkötésnek köszönhetően nem lett doji.
Jó hete volt Buxnak.
Longosoknak gratulálok!
Köszi a gondolatod.
Meglátjuk mi lesz.
Én kis papírt veszegettem a héten ATLeknél