Re: nincs cím
Láma Előzmény: #702620A 2010-es csúcsból kezdődő esésből nekem még hiányzik egy lefelé kőr. Szerintem azt csináljuk most. Olyan 12-13K lehet a célár.
http://stooq.com/q/?s=fbux.f&c=10y&t=l&a=ln&b=1
Ha az megvan, akkor érjuk el ennek az alsó trendvonalát:
http://stooq.com/q/?s=fbux.f&c=30y&t=l&a=ln&b=1
Aztán fene se tudja. Majd kiderül