Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702618

Jó lenne, ha egy nagy ötös első vége lenne..

Hadd menjen a longosoknak.

A nagy hetes háromszög -és abból letörés- lehetne nekem most egy 1-2..

de jó lenne. Abból indulna 3fel hetes/havin. Annek lehetne első hulláma amit mondtál naposon. Jó lenne