Re: nincs cím
Láma Előzmény: #702616Itt vagyok. Olvasok. De úgy vagyok vele, mint a gyerek a viccben büdös tojással.
Nincs kedvem rajzolgatni. Fejben megoldom.
Kétóráson még vártam egy rúgást felfelé. Az lehet éppen most ért véget.
Naposon ez lehet akár egy nagy 5. első hullámának a vége. Hetesen benne lehet a piros vonal érintése.
Csak így egyszerűen :)