Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Láma Előzmény: #702616

Itt vagyok. Olvasok. De úgy vagyok vele, mint a gyerek a viccben büdös tojással.

Nincs kedvem rajzolgatni. Fejben megoldom.

Kétóráson még vártam egy rúgást felfelé. Az lehet éppen most ért véget.

Naposon ez lehet akár egy nagy 5. első hullámának a vége. Hetesen benne lehet a piros vonal érintése.

Csak így egyszerűen :)

https://www.kbcequitas.hu/elemzes/q/111273100/