Re: nincs cím 2014. május 9. 15:17 Hathor Előzmény: #702614 Láma mester. Te még rozsdáskilincs barátomnál is ritkábban vagy. Mi van Bux ábrádon? Lassan Rozsdáskilincs is előrukkol egy charttal, majd figyeld! ,-) Élénkül a közönség, jönnek a chartisták. Jó hír nekem.