Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

cocus Előzmény: #702480

A felminősítés álom szép lenne. De jelen pillanatban az gazdaságunk nem igazán teljesít jól, legalábbi ezt lehet kiolvasni. gondolok az államadóság rohamos növekedése. stb. Ezeket végig gondolva is azt mondod hogy belátható időn belül megtörténhet?