Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sztiv1 Előzmény: #702326

Azt a csartot nézd amin kereskedsz,USA hónapok óta megy felfelé? és mi?

Megközelitőleg nincs hasonlitási alap mi és a kintiek között,4 évvel ezelőtt ez kb működött ,Orbánék alatt lekonyúlt,nézd csak meg,de mutatom