Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #702326Azt a csartot nézd amin kereskedsz,USA hónapok óta megy felfelé? és mi?
Megközelitőleg nincs hasonlitási alap mi és a kintiek között,4 évvel ezelőtt ez kb működött ,Orbánék alatt lekonyúlt,nézd csak meg,de mutatom