Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #702322USA viszont nekiállt megint iszonyat esni :d
már 3. napja esnek tán egyfolytában...mi meg ugyanúgy megyünk fölfelé :d kicsit vicces hogy szembemegyünk a legnagyobb tőzsdével ? miközben Ukrajna is összeomlás határán...