Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702322

USA viszont nekiállt megint iszonyat esni :d

már 3. napja esnek tán egyfolytában...mi meg ugyanúgy megyünk fölfelé :d kicsit vicces hogy szembemegyünk a legnagyobb tőzsdével ? miközben Ukrajna is összeomlás határán...