Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #702263"Butaság" .......akkor lett volna ha zárok,tudod ami késik az nem múlik.
Csak meg jött az SQ én még pályán vagyok,tudom mit csinálok.
Láttad a BUX chartomat ,én azt követem,"lentről"15981
TA az kevés a BUX-hoz.
De tényleg hagylak benneteket,csak kikivánkozott belőlem
Sok sikert kívánok mindenkinek a legnagyobb jóindulattal,ne adjátok fel még ha nagyon szivatós is a BUX mostanában.