Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

sztiv1 Előzmény: #702263

"Butaság" .......akkor lett volna ha zárok,tudod ami késik az nem múlik.

Csak meg jött az SQ én még pályán vagyok,tudom mit csinálok.

Láttad a BUX chartomat ,én azt követem,"lentről"15981

TA az kevés a BUX-hoz.

De tényleg hagylak benneteket,csak kikivánkozott belőlem

Sok sikert kívánok mindenkinek a legnagyobb jóindulattal,ne adjátok fel még ha nagyon szivatós is a BUX mostanában.