Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702306

Még egy lehet majd a long mellett, hogy már mindenkitől elvették, amit lehetett.

Idézőjelben persze.

Egyszerűen senki nem ad már el semmit, ezért sincs forgalom.

Lefele nem fognak pláne adni már. Felfele meg elkezdhetik hitetlenül kivenni a könyvet, úgy, hogy senki nem hiszi el, hogy emelkedés lesz.

20Knál mindenki megkaphatja a jelet a vételre.

Nekem mint mondtam még nincs jel.