Re: nincs cím 2014. május 7. 14:09 BudFox Előzmény: #702301 :D pont erre gondoltam én is.... valakik megint előbb tudnak valami, mondjuk jön egy felminősítés, vagy valami....és már veszik ész nélkül...mert ész nélkül veszi pár ember..