Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702301

:D pont erre gondoltam én is....

valakik megint előbb tudnak valami, mondjuk jön egy felminősítés, vagy valami....és már veszik ész nélkül...mert ész nélkül veszi pár ember..