Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702300

Nincs itt nagy semmi még mindig.

Nem tudom, mintha tényleg közel lenne a felminősítés szele.

Felőlem jöhet a tornádó is.