Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702279

hát nem normális most a tőzsdénk az tuti...

tegnap nulla forgalommal rángatták fel...ma is nulla a forgalom, és megpróbálták már felrángatni.

még nem zárok shortot,..de ha megint megőrülne a piac..csak annyit zárok hogy egálban legyen a short-long.

nem hiszek az emelkedésben most.....