Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #702279hát nem normális most a tőzsdénk az tuti...
tegnap nulla forgalommal rángatták fel...ma is nulla a forgalom, és megpróbálták már felrángatni.
még nem zárok shortot,..de ha megint megőrülne a piac..csak annyit zárok hogy egálban legyen a short-long.
nem hiszek az emelkedésben most.....