Re: nincs cím 2014. május 5. 13:00 Hathor Előzmény: #702142 Na ezt a hszt nem lehet szerkeszteni.. akkor kezdjük újra: Ma is 1%feletti mínuszban BUX. Nagy a shortos öröm. Én is örülök, olcsóbban jobb venni.. minél olcsóbb, annál jobb! :D A chart nem hazudott.