Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702142

Na ezt a hszt nem lehet szerkeszteni..

akkor kezdjük újra:

Ma is 1%feletti mínuszban BUX.

Nagy a shortos öröm. Én is örülök, olcsóbban jobb venni.. minél olcsóbb, annál jobb! :D

A chart nem hazudott.