Re: nincs cím 2014. május 5. 12:33 BudFox Előzmény: #702133 jaj de szeretem amikor így tud esni a tőzsde....és ha jó irányban vagyok pláne :_) a shortom nekem is szépen termel...16.250 a céláram.