Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702133

jaj de szeretem amikor így tud esni a tőzsde....és ha jó irányban vagyok pláne :_)

a shortom nekem is szépen termel...16.250 a céláram.