Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702073

Hát igen....mi 7 napból 7 -et dolgozunk..egész éven át...

de hát azért megyünk is valamire.....aki meg nem dolgozik az magára vessen...

No, nézzük hogy nyitunk ma....

kis minusz lesz azthiszem.