Re: nincs cím 2014. május 5. 8:54 BudFox Előzmény: #702073 Hát igen....mi 7 napból 7 -et dolgozunk..egész éven át... de hát azért megyünk is valamire.....aki meg nem dolgozik az magára vessen... No, nézzük hogy nyitunk ma.... kis minusz lesz azthiszem.