Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

walex Előzmény: #702070

Nem állunk jól, csak azt felejted el, hogy nagy átlagban, aki a magán és versenyszférában dolgozik, az tényleg dolgozik rendesen, többet, mint kellene és mint az normális lenne. Arról már a politika tehet, hogy ezeknek kell eltartania a többieket, akik értéket nem állítanak elő, lásd állami bürokraták, ingyenélők százezrei.