Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #702021

jó a grafikon kolléga :-))

mi nyitva vagyunk..mármint a boltban....

USA is nyitva van...

nem értem nálunk mire föl ez a hosszú hétvége....annyira nem állunk jól hogy lébecolni lehetne.