Re: nincs cím 2014. május 2. 10:16 BudFox Előzmény: #702021 jó a grafikon kolléga :-)) mi nyitva vagyunk..mármint a boltban.... USA is nyitva van... nem értem nálunk mire föl ez a hosszú hétvége....annyira nem állunk jól hogy lébecolni lehetne.