Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #701825Sztiv pajti.
A megérzés most nem jött be ezzel az ünnep előtti shortzárás gondolattal.
Higgyünk a chartnak!
Kockázatok és mellékhatások vonatkozásában kérdezze meg elemzőjét, annak chartját :D
Az pedig naposon támogat tovább a későbbiekre nézve.
http://postimg.org/image/6xs50rb01/full/
Órásat beraktam napközben. Ezen a naposon meg ott vannak, amiket én látok. Pénteken mondtam a fülest, fölötte elliott lefele, meg füles fülében kis füles. 61.8as fibon 200napos mozgóátlag.
MA meg is lett az 1% feletti Bux esés.
Meglátjuk a folytatást.
Hozzáteszem én még mindig felfele szeretném, ha menne már BUX.
De most azt már észre fogjuk venni, az biztos, ha megy, és lesz mire figyelni..
Üdv