Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #701825

Sztiv pajti.

A megérzés most nem jött be ezzel az ünnep előtti shortzárás gondolattal.

Higgyünk a chartnak!

Kockázatok és mellékhatások vonatkozásában kérdezze meg elemzőjét, annak chartját :D

Az pedig naposon támogat tovább a későbbiekre nézve.

http://postimg.org/image/6xs50rb01/full/

Órásat beraktam napközben. Ezen a naposon meg ott vannak, amiket én látok. Pénteken mondtam a fülest, fölötte elliott lefele, meg füles fülében kis füles. 61.8as fibon 200napos mozgóátlag.

MA meg is lett az 1% feletti Bux esés.

Meglátjuk a folytatást.

Hozzáteszem én még mindig felfele szeretném, ha menne már BUX.

De most azt már észre fogjuk venni, az biztos, ha megy, és lesz mire figyelni..

Üdv