Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #701965Láthatod 4 év alatt hol vagyunk,és 23-24-nél kéne lenni.
Bár úgy lenne hogy 4 év alatt elérnénk ezt a szintet.
Sajnos nagy a valószinűsége hogy ez idő alatt megközelítjük a 2008-es szintet,majd emlékeztetlek ha oda érünk.