Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sztiv1 Előzmény: #701965

Láthatod 4 év alatt hol vagyunk,és 23-24-nél kéne lenni.

Bár úgy lenne hogy 4 év alatt elérnénk ezt a szintet.

Sajnos nagy a valószinűsége hogy ez idő alatt megközelítjük a 2008-es szintet,majd emlékeztetlek ha oda érünk.

http://s20.postimg.org/f943l4yrx/image.png