Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #701961

én optimista vagyok a következő 4 évvel kapcsolatban.

Amúgy itthon szerintem az OTP a világ legjobb biznisze.

Nincs az a vacak nap, hogy ne tudna legalább napon belül egy fölfelé 50-60 pontos megugrás produkálni.

Ha minden egy helyben áll, nincsen semmi hír, alapból megindul fölfelé...a világ legjobb biznisz-e -de komolyan....:)))

ennél tutibb nem kell.

Ha van valakinek 20 millió forintja napi részvényezni..napi 300-400 ezer forintot minden nap tud keresni....