Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #701956Egyelőre nálam semleges minden,fibo még tart,csupán nálam a mai zárásra megy a speki péntektől.
FOMC döntés nem lesz váratlan senkinek este.Péntek lehet még érdekes kint,ott lehet kereskedni.
Husvét elött is bejött a shortzárásos elgondolásom,bízom a maiban is.
Tény hogy posvány itthon minden,sajnos úgy néz ki a következő 4 év is ilyen lesz.