Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sztiv1 Előzmény: #701956

Egyelőre nálam semleges minden,fibo még tart,csupán nálam a mai zárásra megy a speki péntektől.

FOMC döntés nem lesz váratlan senkinek este.Péntek lehet még érdekes kint,ott lehet kereskedni.

Husvét elött is bejött a shortzárásos elgondolásom,bízom a maiban is.

Tény hogy posvány itthon minden,sajnos úgy néz ki a következő 4 év is ilyen lesz.