Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #701824

azthiszem én viszem át a shortjaimat a jövő hétre....USA is tegnap elég sokat emelkedett, ráadásul majdnem megint ATH -n vannak.....most már esni kéne, de nagyon.

USA is őrület ám....fél ország közepe tornádó súlytott....emberek tömegével halnak meg a viharokban, összedőlnek komplett utcák....szükségállapot sok megyében...megbénul egy-egy régió....erre tegnap is rally volt a piacon...

ezeknek totál elmentek otthonról..