Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #701824azthiszem én viszem át a shortjaimat a jövő hétre....USA is tegnap elég sokat emelkedett, ráadásul majdnem megint ATH -n vannak.....most már esni kéne, de nagyon.
USA is őrület ám....fél ország közepe tornádó súlytott....emberek tömegével halnak meg a viharokban, összedőlnek komplett utcák....szükségállapot sok megyében...megbénul egy-egy régió....erre tegnap is rally volt a piacon...
ezeknek totál elmentek otthonról..