Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

sztiv1 Előzmény: #701821

Eddig 200 pont meg van, péntektől

Holnapi shortzárásokra játszom,nem sokan merik meghagyni a pozijukat 4 napra úgy hogy pénteken csak mi nem leszünk.

Ukrajnát meg majd a "nagyfiuk" megoldják.

Fülesbőgrével is történhet valami.

Ha nem jön be ,kuka piacin.