Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #701821Eddig 200 pont meg van, péntektől
Holnapi shortzárásokra játszom,nem sokan merik meghagyni a pozijukat 4 napra úgy hogy pénteken csak mi nem leszünk.
Ukrajnát meg majd a "nagyfiuk" megoldják.
Fülesbőgrével is történhet valami.
Ha nem jön be ,kuka piacin.