Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #701817Szia,
Igen, nálam még shortos volt a kép akkor, azóta sem győzött még meg.
Tegnap ugyanígy mínuszban voltunk, mint most pluszban.
Így eddig semmi nincs. Hétfő kedd.
A fülescsésze lefele konyult, ezt most sem látom másképpen.
Azóta tegnapra KBC is megtalálta és kirakta elemzésébe