Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #701817

Szia,

Igen, nálam még shortos volt a kép akkor, azóta sem győzött még meg.

Tegnap ugyanígy mínuszban voltunk, mint most pluszban.

Így eddig semmi nincs. Hétfő kedd.

A fülescsésze lefele konyult, ezt most sem látom másképpen.

Azóta tegnapra KBC is megtalálta és kirakta elemzésébe