Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sztiv1 Előzmény: #701806

Szia Hathor!

Pénteken írtam 17560-nál hogy pedig jó lesz a hati longra...(nálad short)

Szerdán lesz vajon megint shortdobálás 4 napos előtt, mint Húsvét előtt is, árfolyam ettől beindulhat.>1 kísérletet megér megint.....(Pszicho)

Ez nagy meglepetés lehetett mindenkinek, kamatcsökkentés ma. MNB. :-(

Meg hát szerdán a FOMC, csökkentés,amire szintén "senki" nem számít :-(

Bazi nagy forgalommal párosulva.