Re: nincs cím
sztiv1 Előzmény: #701806Szia Hathor!
Pénteken írtam 17560-nál hogy pedig jó lesz a hati longra...(nálad short)
Szerdán lesz vajon megint shortdobálás 4 napos előtt, mint Húsvét előtt is, árfolyam ettől beindulhat.>1 kísérletet megér megint.....(Pszicho)
Ez nagy meglepetés lehetett mindenkinek, kamatcsökkentés ma. MNB. :-(
Meg hát szerdán a FOMC, csökkentés,amire szintén "senki" nem számít :-(
Bazi nagy forgalommal párosulva.