Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #701722Érdekes ez a Portfolio cikk.
Már azt hittem 2-3% pluszban a bluek,. Erre ránézek és éppen nulla fölött :D
"Belehúztak a magyar blue chipek
2014. április 29. 11:18
Az amerikai részvényindexek erősödéssel zárták a hétfői kereskedést az követően, hogy vegyes makrogazdasági adatok láttak napvilágot. A nyugati piacokon tapasztalható optimista befektetői hangulat ellenére az ázsiai régióban már a kivárás jellemezte a kereskedést egy nappal a Fed bejelentései előtt. A nyugat-európai részvényindexek viszont erősödnek azt követően, hogy kedvező vállalati hírek érkeztek. A jó hangulatból a magyar tőzsde is profitál, az erősödést az összes blue chip segíti."