Re: nincs cím 2014. április 28. 17:08 Frontin Előzmény: #701713 De jó is volt, csak hízott az a számla idegbaj nélkül! ;-) Azért egy-két kivétel akkor is akadt. Csak jobb lett volna ha több pénzem lett volna akkor, egész más lenne talán az ember élete most.