Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #701713

De jó is volt, csak hízott az a számla idegbaj nélkül! ;-)

Azért egy-két kivétel akkor is akadt. Csak jobb lett volna ha több pénzem lett volna akkor, egész más lenne talán az ember élete most.