Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #701703

ahhhh , alig emlékszem milyen is egy nyugodt trendelő piacon rv kitettségben ülve könyvelni a napi 0,3 - 0,5% plusszokat éveken át , rányitogatni a hatira, szívroham nélkül

hm,hm tán eljön még ez is egyszer