Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #701689

Szerintem talán itt az ideje, hogy az ember elkezdjen egy kicsit nagyobbat álmodni, és elővegye a nagyobb tf-es elképzeléseit. Részemről nem pár száz pontokban gondolkodom, mint már korábban említettem. Aztán lehet hogy tévedek, és minden apró nyerőt el kéne tenni még.