Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #701667

már megyünk is lefele...

németek még erőlködnek, meg USA is.....

szerintem ilyen nemzetközi helyzetben veszélyes lehet longolni is....