Re: nincs cím 2014. április 28. 11:04 Borska Előzmény: #701647 :) nincs harag :) picit fenntebbről szeretnék vissza szálni a raftingba amúgy globálisan én is lefelé várok mindent, így hatit is, csak próbálok ütemet fogni :)