Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #701639

Szerintem erős a gravitáció, nem nagyon akaródzik a hegymenet. Részemről várom a legutóbbi lokális alj kivételét, és újabb pár száz pont csúszást lefelé. Bocs! ;-)