Re: nincs cím
Borska Előzmény: #701620EUR/USD érdekes, van 4ó, ill naposon is egy csökkenő tető, de ha a pár héttel ezelőtt hagyott rést betölti és fölé zár akkor ezt a vonalat is törheti fölfelé s indulhat 1,40 hez, ami ismét kétélű dolog hisz erősödik a EKB beavatkozására spekulálók pozicióba szállása vagyis short indul, ha beavatkozik a bank akkor eurusd brutál le, dax evvel paralel up, vele együtt kishazánk is longos lehet....
ha nincs jegybanki reakció az bonyolítja a dolgot, a hazai piac csúszhat tovább (hacsak az okosok ott Londonban ki nem agyalják hogy a további kamatvágás és huf öntés negatív reálkamatba mutató iránya rv vásárlásra serkentheti az embereket, illetve Ukrán válság enyhül ez rakéta a bét-nek)
sok a ha és a volna :)
....a jövő eldönti mi merre ( én speciel a HUF lassú leértékelődésére számítok euró ellenében, eurusd fügvényében usdhuf longra, illetve hati 18k első körös érintésére )