Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #701618

Ez érdekes.

Mindig fordítva gondolkodunk ,-)

Eur/usd-ot megrántották 9.00kor, amivel kicsit a futit is.

Na de ott van az a fordított füles a képben Buxban. ,-)

Örülnék ha Te nyernél a Long gondolattal.