Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #701262

akárhogy is.....nagyon kínkeservesen akar átfordulni a piac esésbe....mintha semmi sem lenne elég drága az embereknek..

én a kereskedelemben dolgozom...és úgy érzem a piac szembe megy az emberek pszichológiájával mostanában : minél drágább annál többen állnak sorba venni. Vagy : minél drágább, annál inkább többen állnak sorba ha picit olcsóbb, hogy megvegyék.

szóval.....valamerre ha kimozdul, nagy mozgások lesznek.