Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #701262akárhogy is.....nagyon kínkeservesen akar átfordulni a piac esésbe....mintha semmi sem lenne elég drága az embereknek..
én a kereskedelemben dolgozom...és úgy érzem a piac szembe megy az emberek pszichológiájával mostanában : minél drágább annál többen állnak sorba venni. Vagy : minél drágább, annál inkább többen állnak sorba ha picit olcsóbb, hogy megvegyék.
szóval.....valamerre ha kimozdul, nagy mozgások lesznek.