Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

Bud !

had kérdezzem meg, Te tudod olvasni Egon elemzését? nálam tegnap óta nem jön a dolog, pedig hasznos gondolatok és gyakran nagyon jó rálátások találhatók nála, szokott segíteni az általános kép kialakításában.A linkre kattintva egy üres oldal töltődik be, lehet hogy regisztráció avagy ügyfélfüggővé tették a dolgot?