Re: nincs cím 2014. április 24. 10:53 Euroman Előzmény: #701318 Üdv! Nálam sem megy, írtam is a kbc.nek e-mailt. Választ is kaptam, jelenleg rossz, ismerik a hibát, dolgoznak a kijavításán.