Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #701318

Üdv! Nálam sem megy, írtam is a kbc.nek e-mailt. Választ is kaptam, jelenleg rossz, ismerik a hibát, dolgoznak a kijavításán.