Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #701243

kis pajeszos már minuszba tekert..vegyesek az adatok

http://www.forexfactory.com/

kínában visszaesés van..jöhet egy ukrán hír..már elindult egy hadművelet..

meg tudod eladni májusban.....

megérzi az ember..nem érzem magam rosszul a poziban..de meglátjuk..66%-os pozim van..