Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #701243kis pajeszos már minuszba tekert..vegyesek az adatok
kínában visszaesés van..jöhet egy ukrán hír..már elindult egy hadművelet..
meg tudod eladni májusban.....
megérzi az ember..nem érzem magam rosszul a poziban..de meglátjuk..66%-os pozim van..