Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #701240te is bátor vagy hogy bővíted a shortot....
mondjuk egyre rosszabb hírek jönnek Ukrajnából, vagyis semmi sem javul,
én USA -ban reménykedem, hogy egy hét rally után nekiállnak végre rendesen esni....már majdnem ott vannak az ATH -nál megint.