Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #701240

te is bátor vagy hogy bővíted a shortot....

mondjuk egyre rosszabb hírek jönnek Ukrajnából, vagyis semmi sem javul,

én USA -ban reménykedem, hogy egy hét rally után nekiállnak végre rendesen esni....már majdnem ott vannak az ATH -nál megint.