Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #700770

mondjuk 30 darab részvénynél szerintem mindegy, hogy 100.11 dolláron veszed-e piacin, vagy pedig 100.01 dolláron limittel. 10 cent, 3 dollár, nem pénz a 7 dolláros kötéshez képest.