Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Lebleuf Előzmény: #700766

minimális darabszámmal számolok (brokidíj / db = minimum) NUS-nál ez 24db, így asszem kevesebb 2-3%-nál,

lehet ez is garasoskodás kategória?