Re: nincs cím 2014. április 15. 16:43 BudFox Előzmény: #700488 kamattartalom tartja magát...most 160 ponttal lejjebb kéne lennünk.... short marad azthiszem.....ebből lehet hogy eső Elliot lesz ? előbb-utóbb ?